Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «Аверс» засноване 11 жовтня 2007 року. Головний офіс ПрАТ «СК «Аверс» знаходиться у місті Києві, бульвар Вацлава Гавела, будинок 8. Очолює страхову компанію Генеральний директор Петренко Олександр Вікторович (освіта вища економічна, стаж роботи у страхуванні з січня 2010 року).

Основним напрямком діяльності страхової компанії «Аверс» є страхування майнових ризиків, в тому числі страхування транспортних засобів, будинків, приміщень, обладнання, товарів.

Компанія має фахівців, які мають відповідну кваліфікацію та значний досвід у страхуванні.

Широкий спектр послуг та різноманітність умов страхування, виважені тарифи та гнучка система знижок, індивідуальний підхід до кожного, хто звертається до нас, гарантують нашим страхувальникам, як фізичним, так і юридичним особам, надійне страхове покриття від непередбачених та несподіваних випадковостей.

Нашим головним пріоритетом є своєчасне повне і якісне здійснення виплати страхового відшкодування при врегулюванні збитків. Невиконаних страхових зобов'язань перед страхувальниками або іншими третіми особами компанія не має.

Завдяки цьому ми маємо репутацію надійної, професійної, стабільної компанії, яка своєчасно виконує свої зобов’язання перед страхувальниками.

Страхова компанія «Аверс» відповідає вимогам Закону України «Про страхування», іншим нормативно-правовим актам у сфері страхування, немає простроченої заборгованості у розрахунках з Державним і місцевими бюджетами та по іншим обов’язковим платежам.

Довіра клієнтів є головним нашим досягненням і найвищою оцінкою нашої роботи.