Страхувальниками можуть бути юридичні та дієздатні фізичні особи, які є власниками або законними володільцями (користувачами) наземних транспортних засобів на підставі права власності, права господарського відання, оперативного управління, на основі договору оренди або керують транспортним засобом на законних підставах.

 

Ризики

Добровільне страхування транспортних засобів КАСКО включає наступні ризики:

1) Дорожньо-транспортна пригода (ДТП) - подія, що сталася під час руху застрахованого ТЗ або пошкодження нерухомого застрахованого ТЗ іншим рухомим ТЗ, внаслідок якої завдано матеріальні збитки страхувальнику.

2) Інші випадкові події (ІВП):

 

  • стихійне лихо – зовнішня дія природних явищ (буря, ураган, смерч, злива, повінь, вихід підгрунтових вод, сель, град, зсув, гірський обвал, лавина, землетрус, осідання ґрунту) що призвела до пошкодження (знищення) ТЗ;
  • падіння сторонніх предметів – випадкове влучення каміння (іншого предмету) в скло та прилади зовнішнього освітлення ТЗ; випадкове падіння на ТЗ дерева або іншого предмету (гілки, снігу, бурульки, льоду, цегли, кахлю, стовпа або паркану);
  • пожежа (вибух) - раптове поширення вогню незалежно від місця його виникнення, в т.ч. внаслідок самозаймання, що призвело до пошкодження (знищення) застрахованого ТЗ, але не пов’язане з протиправними діями третіх осіб.

 

3) Протиправні дії третіх осіб (ПДТО) - навмисні дії третіх осіб, що призвели до пошкодження (знищення) застрахованого ТЗ та містять ознаки правопорушення (злочину), але не пов’язані з незаконним заволодінням ТЗ.

4) Незаконне заволодіння ТЗ (НЗТЗ) скоєння злочину, передбаченого ст. 289 «Незаконне заволодіння транспортним засобом» Кримінального Кодексу України, тобто вчинене умисно з будь-якою метою третіми особами протиправне вилучення будь-яким способом та всупереч волі страхувальника.

Договір страхування може бути укладений як по окремих ризиках (за виключенням тільки незаконне заволодіння ТЗ), так і за повним пакетом ризиків. При укладанні договору страхування на новий строк і відсутності виплат страхового відшкодування за минулий, страхувальнику надається знижка страхового тарифу.

Страхова сума, платіж та покриття

Страхова сума за договором страхування встановлюється, виходячи з ринкової вартості транспортного засобу на момент укладання договору. Якщо страхова сума на ТЗ, за бажанням страхувальника, буде вказана менше дійсної вартості, збитки відшкодовуються в розмірі пропорційно відношенню страхової суми до дійсної вартості ТЗ.

По договору страхування обумовлюється розмір безумовної франшизи - особистої участі страхувальника у вiдшкодуваннi збиткiв. Розмір франшизи визначається у відсотках від страхової.

Страховий тариф розраховується страховиком і залежить від страхової суми, строку страхування, обраних страхових ризиків, франшизи та інших умов договору страхування, що можуть впливати на ступінь ризику виникнення страхового випадку та розмір збитків.

Страховий платіж може бути сплачений страхувальником одноразово або частинами в строки і розмірах, визначених договором страхування, шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок страховика або готівкою.

Страхове покриття діє на території України. При пошкодженні виключно скла кузова ТЗ та/або фар та/або скла зовнішніх дзеркал, а також збитки до 5,0% від страхової суми відшкодовуються без довідки з органів МВС. Страхова компанія відшкодовує страхувальнику витрати на транспортування пошкодженого ТЗ з місця події до ремонтного підприємства або місця його постійного зберігання у розмірі до 500 грн.

Документи, потрібні для укладання полісу

Для оформлення договору страхування необхідно надати автомобіль для огляду та наступні документи:

 

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ (технічний паспорт);
  • документи, що підтверджують вартість ТЗ на момент укладання договору страхування (за наявності).

 

У Вас є можливість ознайомитись з умовами договору страхування, не відвідуючи офіс страхової компанії - звертайтесь для отримання електронної версії договору.

 

В разі виникнення запитань Ви можете написати  Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , зателефонувати (044) 455-03-21, 455-43-22 або завітати до нашої компанії за вказаною на сайті адресою.

Повернутися на головну.